RATAFIA KASZUBSKA

Ratafia Kaszubska 0,5L 30%

Ratafia Kaszubska to nalewka sporządzana w sposób tradycyjny z dojrzałych owoców wiśni i bogatej kompozycji ziół i przypraw. Wymagający wiedzy i zaangażowania proces technologiczny polega na maceracji składników w najwyższej jakości alkoholu przez odpowiedni okres czasu. Powstały nalew po odpowiednim dosłodzeniu i zestawieniu do wymaganej zawartości alkoholu poddawany jest procesowi leżakowania. Tak pozostawiona nalewka dojrzewa przez wiele tygodni, aby nabrać swoich specyficznych cech sensorycznych. Unikatowe opakowanie z zastosowaniem wzorów tradycyjnych, kaszubskich haftów o specyficznej kolorystyce idealnie wkomponowuje się w naturalny, wyjątkowy charakter produktu.

Ratafia Kaszubska W Hołdzie 100-lecia Zaślubin Polski z Morzem 0,5L 30%

Likier z ziół i zielonych orzechów włoskich 30% obj.

  • Ręcznie wytwarzany przy użyciu wyłącznie naturalnych składników.
  • Bogata kompozycja 14 surowców zielarskich wykorzystywanych do produkcji likieru pochodzi wyłącznie od polskich producentów, z ponad 30, 40-letnią tradycją ziołową, które pozyskują i wytwarzają lecznicze owoce i zioła, klasyczne przyprawy oraz produkty z upraw ekologicznych.
  • Baza likieru to macerat z zielonych orzechów włoskich.
  • Najwyższej jakości alkohol stosowany w maceracji orzechów i ziół oraz w końcowym zestawieniu produktu, wyprodukowany został na terenie Polski, z ziaren uprawianych wyłącznie w Polsce.