WYDARZENIA

07-13.09.2020
XII Europejski Festiwal Smaku

Lublin, Stare Miasto

Europejski Festiwal Smaku w Lublinie jest jednym z najważniejszych wielokulturowych festiwali w Polsce. Ukazuje różnorodne oblicza kultury, począwszy od muzyki, poprzez obraz, słowo i w końcu suto zastawione stoły i kulinaria.

Od wielu lat tradycyjnie na wydarzeniu gości firma z Jasienicy, prezentując Miodulę i inne towarzyszące jej alkohole. Regionalne produkty jak zawsze są objęte patronatem gwiazd światowej kuchni, które zwracają uwagę na wyjątkowość lokalnych specjałów.

30.08.2020
"Jawor - u źródeł kultury" 2020

Tokarnia, Muzeum Wsi Kieleckiej - Park Etnograficzny

Do tradycji należy, że przedsiębiorstwo z Jasienicy bierze udział w wydarzeniach, których organizatorem jest Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarnii. W tym roku, na ostatni dzień sierpnia przypada impreza - "Jawor - u źródeł kultury".

Jej celem jest promocja kultury ludowej regionu, a także uhonorowanie twórców, artystów i wykonawców wzbogacających dziedzictwo, budujących i pielęgnujących tradycje obszaru w którym znajduje się Tokarnia. Wydarzenie jest bogate w różnego rodzaju atrakcje muzyczne, stoiska sprzedażowe, a zwłaszcza w Miodulę.

22.08-23.08.2020
Wiślańskie Spotkanie Country

Wisła, Plac Hoffa

W tym roku impreza rodem z Dzikiego Zachodu odbyła się na wiślańskim Placu Hoffa. Do miasta przyjechali miłośnicy stylu country z okolicznych miejscowości, ucharakteryzowani na prawdziwych kowboi. Westernowe świętowanie rozpoczęło się od koncertu Pawła Bączkowskiego i nauki tańca liniowego.

Pod charakterystycznym żółtym namiotem znajdowało się stoisko z tradycyjnymi alkoholami z podbeskidzia, a zwłaszcza z Miodulą Wiślańską, która w ten weekend była rozchwytywana. Mimo obecnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce impreza się udała i wszyscy uczestnicy wrócili do domu z niesamowitymi wspomnieniami wybornej zabawy.

13.08-16.08.2020
XIV Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku

Poznań, Stary Rynek

Jak co roku na poznańskim Starym Rynku odbyło się najważniejsze prawdopodobnie wydarzenie: Ogólnopolski Festiwal Smaku, czyli Jarmark Dobrego Smaku. Przechadzając się między stoiskami sprzedażowymi można było znaleźć przysmaki z różnych zakątków Polski.

Mundivie S.A. postanowiła kolejny raz wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu prezentując swoje znakomite wyroby, a przede wszystkim sprawiając, że chociaż na chwilę można było zapomnieć o panującej w Polsce pandemii. Imprezie jak co roku towarzyszyły warsztaty i pokazy kulinarne, koncerty i wydarzenia artystyczne oraz turniej "Polska Nalewka Roku".

25.07-16.08.2020
760. Jarmark św. Dominika

Gdańsk, Stare Miasto

Tegoroczny Jarmark Dominikański jak zwykle, przyciągnął na swoje stoiska tłumy mieszkańców Trójmiasta i turystów. W tym roku firma z Jasienicy postanowiła wziąć udział w wydarzeniu, aby choć trochę unormalnić otaczającą rzeczywistość. Do stoiska z podbeskidzkimi alkoholami zaglądało liczne grono koneserów zacnych alkoholi, degustując i kupując wybrane produkty.

Dużym zainteresowaniem cieszył się Original Danziger Goldwasser, który jest tradycyjnym gdańskim trunkiem od pokoleń, oraz najlepsza wódka na bazie miodu spadziowego czyli Miodula Prezydencka oraz Ratafia Kaszubska.

25.07-02.08.2020
57. Tydzień Kultury Beskidzkiej

Wisła, Amifiteatr im. Stanisława Hadyny

Pięćdziesiąty siódmy Tydzień Kultury Beskidzkiej, odbył się, ale w okrojonej wersji. W Parku Kopczyńskiego na wszystkich zainteresowanych czekały dwa stoiska sprzedażowe, z najpopularniejszą w regionie Miodulą Wiślańską i innymi godnymi uwagi alkoholami góralskimi.

Obecność przedsiębiorstwa podczas wydarzenia dała ogromne wsparcie mieszkańcom Wisły oraz turystom odpoczywającym w nowej rzeczywistości - pod rygorem wielu obostrzeń.

01.06.2020
Mundivie cztery pory roku.

Jasienica

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu "Mundivie - cztery pory roku".

Miodula2020

21-29.04.2020
XVI. Mistrzostwa Polski Barmanów - Miodula 2020

Home office

XVI Mistrzostwa Polski Barmanów - Miodula 2020 pomimo pandemii COVID-19, odbyły się w charakterze "home office". Uczestnicy swoje kondydatury zgłaszali do 21.04.2020, następnie mieli przygotować koktajl na bazie Mioduli Prezydenckiej i dodać zdjęcie na swój profil na Facebook'u. Ogłoszenie wyników odbyło się 29.04.2020, a o zwycięstwie danego uczestnika zadecydowała ilość reakcji pod dodanym zdjęciem z przygotowanym trunkiem.

31.03.2020
Potwierdzenie - GMP - Good Manufacturing Practice

Katowice, TÜV NORD Polska

Organ Certyfikujący TÜV NOR Polska zaświadcza, że przedsiębiorstwo stosuje system GMP zgodnie z Regulation (EC) No. 852/2004 on the hygiene of foodstuffs. Norma jest stosowana w zakresie: produkcji i sprzedaży napojów spirytusowych, importu, pakowania i dystrybucji napojów spirytusowych, win i syropów bezalkoholowych.

DzKultury2019

24.02.2020
Dźwigacz kultury 2019

Kraków, dziedziniec Muzeum Książąt Czartoryskich

Podczas ósmego rozdania Dźwigaczy Kultury 2019 nasze przedsiębiorstwo znalazło się wśród organizaji wyróżnionych nagrodą Dźwigacz Kultury 2019. Wyróżnienie jest przyznawane instytucjom, które w swoich planach budżetowych i marketingowych znajdują miejsce na kulturę. Wspierają, pomagają oraz częściowo finansują spotkania, koncerty i inne wydarzenia organizowane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe podlegające bezpośrednio Urzędowi Miasta Kraków.

Mundivie2019

01.12.2019
Wprowadzenie do sprzedaży Likierów Mundivie Dream

Jasienica

W 2019 roku instytucja wprowadziła na rynek gamę likierów o różnych smakach pod patronatem firmy Mundivie, z którą współpracuje. Likiery są produkowane z najwyższej jakości składników, poddawane maceracji, tworzone tylko na bazie naturalnych składników.

Miodula2019

21.11.2019
XV. Mistrzostwa Polski Barmanów Miodula 2019

Kraków

XV Mistrzostw Polski Barmanów Miodula 2019 miały dwa etapy. Pierwszy etap miał charakter eliminacji i był przeprowadzony online za pośrednictwem portalu Facebook, gdzie uczestnicy dodawali zdjęcia z przygotowanym przez siebie cocktailem na bazie Oryginalnej Leżakowanej Mioduli Prezydenckiej. Do finału, który odbył się w Krakowie zostali zaproszeni barmani z największa ilością reakcji pod umieszczonym na Facobook’u postem.

TuvNord-BRC

31.10.2019
Certyfikat według standardu BRC Global for Food Safaty

Katowice, TÜV NORD Polska

Instytucja certyfikująca TÜV NORD Polska przyznała organizacji certyfikat zaświadczający, że spełnia ona wymagania standardu BRC Global for Food Safety na poziomie A, w kategorii produktów - Napoji, Napoji alkoholowych i fermentowanych produktów browarniczych, w zakresie produkcji napojów spirytusowych w procesie: mikrofiltracji, filtracji, zestawienia i rozlewu w jednostkowe opakowania szklane i z tworzyw sztucznych, towarów handlowych: napojów spirytusowych, napojów alkoholowych, wina i syropów bezalkoholowych.

TuvNord-ISO22000

25.10.2019
Certyfikat dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 22000:2006

Katowice, TÜV NORD Polska

Jednostka certygikująca TÜV NORD Polska nadała instytucji certyfikat dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 22000:2006, wymagany dla każdej organizaji należącej do łańcucha żywnościowego. Zgodnie z nim nasza jednostka stosuje system zarządzania zgodny z powyższą normą w zakresie: produkcji i sprzedaży napojów spirytusowych, importowania, konfekcjonowania i dystrybucji napojów spirytusowych, win i syropów bezalkoholowych.

TuvNord-ISO9001

25.10.2019
Certyfikat dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 9001:2015

Katowice, TÜV NORD Polska

Instytucja certyfikująca TÜV NORD Polska przyznała przedsiębiorstwu certyfikat dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 9001:2015 zaświadczający, że firma stosuje system zarządzania zgodny z powyższą normą w zakresie: projektowania, produkcji i sprzedaży napojów spirytusowych, importu, konfekcjonowania i dystrybucji napojów spirytusowych, win i syropów bezalkoholowych.

Goldwasser2019

24.10.2019
IX. Konkurs Barmański Original Danziger Goldwasser - Goldwasser Day 2019

Gdańsk

Goldwasser Day 2019 odbył się 24 października w Gdańsku. W trakcie wydarzenia został tradycyjnie przeprowadzony konkurs na przygotowanie najlepszego drinka, tym razem na bazie Goldwasser’a Cognac XO Infusion.

Dozynki-Prezyd2019

14-15.09.2019
Dożynki Prezydenckie

Spała

Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy o nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej rozpoczął tegoroczną edycję Dożynek Prezydenckich. W tym roku główna nagroda trafiła do przedstawicieli Województwa Kieleckiego. Na uczestników czekało Miasteczko Regionów, w którym można było dobrze zjeść, próbując różnych regionalnych pyszności oraz skosztować szlachetnych alkoholi m.in. Mioduli Prezydenckiej, rozchwytywanej na imprezie.

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12