WYDARZENIA

Aukcja Alkoholi Kolekcjonerskich Desa Mundivie

03.07.2021
Aukcja Alkoholi Kolekcjonerskich

DESA Dzieła Sztuki i Antyki, godz. 16:00
Kraków, Pałac Kmitów, ul. Floriańska 13


Po sukcesie poprzedniej Aukcji Alkoholi Kolekcjonerskich, gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnym wydarzeniu przygotowanym we współpracy z DESA Dzieła Sztuki i Antyki Sp. z o.o. Kraków.

Już 3 lipca 2021 o godzinie 16:00 będą mieli Państwo niezwykłą okazję nabyć wysokogatunkowe alkohole kolekcjonerskie z wachlarza przygotowanego przez Mundivie. To wspaniała sposobność na poszerzenie lub rozpoczęcie własnych zbiorów i możliwość niepowszedniej inwestycji!

Katalog z prezentowanymi produktami do pobrania w PDF: Katalog Aukcja DESA-Mundivie

Świętokrzyski Festiwal Smaków

22-23.05.2021
5. Świętokrzyski Festiwal Smaków

Kielce, Park Etnograficzny w Tokarni, godz. 12:00-18:00

Zapraszamy Państwa do Park Etnograficzny W Tokarni na spotkanie z produktami Mundivie!


Najedzeni Fest

09.05.2021
Festiwal Kulinarny Najedzeni Fest

Kraków, Plac Wolnica, godz. 10:00-18:00

W niedzielę 9 maja na placu Wolnica w Krakowie odbędzie się Najedzeni Fest! Weź ze sobą! To najświeższa edycja cyklicznego festiwalu kulinarnego.

Najedzeni Fest kilka razy w roku prezentuje najbardziej interesujące inicjatywy kulinarne. W niedzielę będą Państwo mieli okazję spotkać także produkty Mundvie.

Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko w godzinach od 10 do 18.

Poznański Jarmark Wielkanocny

20-28.03.2021
Poznański Jarmark Wielkanocny

Poznań, Stary Rynek - codziennie, godz. 11:00-19:00

Od 20 do 28 marca można odwiedzać nasze stoisko na Poznańskim Jarmarku Wielkanocnym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich koneserów naszych produktów na Stary Rynek w godzinach 11-19:00. Chętnie zaprezentujemy Państwu nasze nowości i doradzimy w wyborze najciekawszych aromatów!

Pierwsza w Polsce Aukcja Kolekcjonerskich Win i Alkoholi

01.03.2021
Pierwsza w Polsce Aukcja Kolekcjonerskich Win i Alkoholi

DESA Dzieła Sztuki i Antyki
Kraków, Pałac Kmitów, ul. Floriańska 13


Już 6 marca zapraszamy na współorganizowaną z DESA Dzieła Sztuki i Antyki Sp. z o.o. Kraków bezprecedensową licytację - pierwszą w Polsce Aukcję Kolekcjonerskich Win i Alkoholi!

Zainteresowanym polecamy zapoznać się ze szczegółami podanymi w wydarzeniu na profilu na Facebooku i przeczytać więcej w artykule opublikowanym na portalu Miasto Kobiet: www.miastokobiet.pl/szlachetne-trunki-na-aukcji-w-krakowskiej-desie

Katalog z prezentowanymi produktami do pobrania w PDF: Katalog Aukcja DESA-Mundivie

Rozstrzygnięciu konkursu świątecznego Goldwasser Day 2020 on-line

21.12.2020
Rozstrzygnięciu konkursu świątecznego Goldwasser Day 2020

Online


1 nagroda - Patryk Kosecki, Barman Pałac Bonerowski w Krakowie
Link do filmu Goldwasser2 nagroda - Szymon Guz, dawny pracownik barów i restauracji w Gdańsku3 nagroda - Dominik Hejza, Pod Blankami w BydgoszczyDziękujemy wszystkim za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Goldwasser Day 2020 Konkurs Świąteczny

25.11. – 14.12.2020
Goldwasser Day 2020 Konkurs Świąteczny

Online

Zapraszamy do udziału w Konkursie Goldwasser Day 2020. W tym roku konkurs odbywa się w wersji online. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dodanie zdjęcia lub krótkiego filmu o tematyce świątecznej z Original Danziger Goldwasser na Facebooku lub Instagramie. Organizator przeprowadzi ocenę estetyczną nadesłanych prac w gronie jury i ogłosi 3 uczestników, którzy w opinii składu jury otrzymają nagrody.

REGULAMIN KONKURSU: Goldwasser Day 2020 online – Konkurs świąteczny (PDF)
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: Goldwasser Day 2020 – Konkurs świąteczny (PDF)

Certyfikat według standardu BRC Global for Food Safety

30.10.2020
Certyfikat według standardu BRC Global for Food Safety

Katowice, TÜV NORD Polska

Instytucja certyfikująca TÜV NORD Polska przyznała organizacji certyfikat zaświadczający, że spełnia ona wymagania standardu BRC Global for Food Safety na poziomie AA, w kategorii produktów: Napoje; Napoje alkoholowe i fermentowane/produkty browarnicze, w zakresie: Produkcja napojów spirytusowych w procesie: mikrofiltracji, filtracji, zestawiania i rozlewu w jednostkowe opakowania szklane i z tworzyw sztucznych. Towary handlowe: napoje spirytusowe, napoje alkoholowe, wina i syropy bezalkoholowe.

20.09.2020
XV Świętokrzyski Jarmark Agroturystyczny

Tokarnia, Muzeum Wsi Kieleckiej - Park Etnograficzny

Dwudziestego września bieżącego roku, odbyła się 15 edycja Świętokrzyskiego Jarmarku Agroturystycznego oraz cieszące się popularnością "Smaki Jesieni". Zainteresowane osoby mogły oglądać pokazy darcia pierza oraz przędzenia na przęślicy w zagrodzie ze Ślęzan.

Na jednym ze stoisk jarmarku można było spróbować, a także zakupić Podbeskidzkie specjały czyli Miodulę Staropolską, Oryginalną Leżakowaną Miodulę Prezydencką oraz Śliwowicę Podbeskidzką w wersji 50% lub 72%.

19-20.09.2020
Dożynki Prezydenckie

Warszawa

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, tegoroczne dożynki odbyły się w Warszawie. Główna część uroczystości rozpoczęła się tradycyjnie mszą świętą, po której nastąpił przemarsz korowodu dożynkowego oraz Ceremoniał.

W strefie VIP znajdowało się stoisko przedsiębiorstwa z Jasienicy słynącego z Oryginalnej Leżakowanej Mioduli Prezydenckiej - prezydenckiego alkoholu.

07-13.09.2020
XII Europejski Festiwal Smaku

Lublin, Stare Miasto

Europejski Festiwal Smaku w Lublinie jest jednym z najważniejszych wielokulturowych festiwali w Polsce. Ukazuje różnorodne oblicza kultury, począwszy od muzyki, poprzez obraz, słowo i w końcu suto zastawione stoły i kulinaria.

Od wielu lat tradycyjnie na wydarzeniu gości firma z Jasienicy, prezentując Miodulę Staropolską, Oryginalną Leżakowaną Miodulę Prezydencką i inne towarzyszące im alkohole. Regionalne produkty jak zawsze są objęte patronatem gwiazd światowej kuchni, które zwracają uwagę na wyjątkowość lokalnych specjałów.

30.08.2020
"Jawor - u źródeł kultury" 2020

Tokarnia, Muzeum Wsi Kieleckiej - Park Etnograficzny

Do tradycji należy, że przedsiębiorstwo z Jasienicy bierze udział w wydarzeniach, których organizatorem jest Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni. W tym roku, na ostatni dzień sierpnia przypada impreza - "Jawor - u źródeł kultury".

Jej celem jest promocja kultury ludowej regionu, a także uhonorowanie twórców, artystów i wykonawców wzbogacających dziedzictwo, budujących i pielęgnujących tradycje obszaru w którym znajduje się Tokarnia. Wydarzenie jest bogate w różnego rodzaju atrakcje muzyczne, stoiska sprzedażowe, a zwłaszcza w Miodulę Wiślańską oraz Oryginalną Leżakowaną Miodulę Prezydencką.

22.08-23.08.2020
Wiślańskie Spotkanie Country

Wisła, Plac Hoffa

W tym roku impreza rodem z Dzikiego Zachodu odbyła się na wiślańskim Placu Hoffa. Do miasta przyjechali miłośnicy stylu country z okolicznych miejscowości, ucharakteryzowani na prawdziwych kowboi. Westernowe świętowanie rozpoczęło się od koncertu Pawła Bączkowskiego i nauki tańca liniowego.

Pod charakterystycznym żółtym namiotem znajdowało się stoisko z tradycyjnymi alkoholami z Podbeskidzia, a zwłaszcza z Miodulą Wiślańską, która w ten weekend była rozchwytywana. Mimo obecnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce impreza się udała i wszyscy uczestnicy wrócili do domu z niesamowitymi wspomnieniami wybornej zabawy.

13.08-16.08.2020
XIV Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku

Poznań, Stary Rynek

Jak co roku na poznańskim Starym Rynku odbył się najważniejszy element Ogólnopolskiego Festiwalu Smaku, czyli Jarmark Dobrego Smaku. Przechadzając się między stoiskami sprzedażowymi można było znaleźć przysmaki z różnych zakątków Polski.

Instytucja postanowiła kolejny raz wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu prezentując swoje znakomite wyroby, a przede wszystkim sprawiając, że chociaż na chwilę można było zapomnieć o panującej w Polsce pandemii. Imprezie jak co roku towarzyszyły warsztaty i pokazy kulinarne, koncerty i wydarzenia artystyczne oraz turniej "Polska Nalewka Roku".

25.07-16.08.2020
760. Jarmark św. Dominika

Gdańsk, Stare Miasto

Tegoroczny Jarmark Dominikański jak zwykle, przyciągnął na swoje stoiska tłumy mieszkańców Trójmiasta i turystów. W tym roku firma z Jasienicy postanowiła wziąć udział w wydarzeniu, aby choć trochę unormalnić otaczającą nas rzeczywistość.

Do stoiska z podbeskidzkimi alkoholami zaglądało liczne grono koneserów zacnych alkoholi, degustując i kupując wybrane produkty. Dużym zainteresowaniem cieszył się Original Danziger Goldwasser, który jest tradycyjnym gdańskim trunkiem od pokoleń oraz najlepsza wódka na bazie miodu spadziowego czyli Oryginalna Leżakowana Miodula Prezydencka.

25.07-02.08.2020
57. Tydzień Kultury Beskidzkiej

Wisła, Amfiteatr im. Stanisława Hadyny

Pomimo zaistniałej sytuacji, pięćdziesiąty siódmy Tydzień Kultury Beskidzkiej, odbył się, ale w okrojonej wersji. W Parku Kopczyńskiego na wszystkich zainteresowanych czekały dwa stoiska sprzedażowe, z najpopularniejszą w regionie Miodulą Wiślańską i innymi godnymi uwagi alkoholami góralskimi.

Obecność przedsiębiorstwa podczas wydarzenia dała ogromne wsparcie mieszkańcom Wisły oraz turystom odpoczywającym w nowej rzeczywistości - pod rygorem wielu ministerialnych obostrzeń.

01.06.2020
Mundivie cztery pory roku.

Jasienica

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu "Mundivie - cztery pory roku".

Miodula2020

21-29.04.2020
XVI. Mistrzostwa Polski Barmanów - Miodula 2020

Home office

XVI Mistrzostwa Polski Barmanów - Miodula 2020 pomimo pandemii COVID-19, odbyły się w charakterze "home office". Uczestnicy swoje kondydatury zgłaszali do 21.04.2020, następnie mieli przygotować koktajl na bazie Mioduli Prezydenckiej i dodać zdjęcie na swój profil na Facebook'u. Ogłoszenie wyników odbyło się 29.04.2020, a o zwycięstwie danego uczestnika zadecydowała ilość reakcji pod dodanym zdjęciem z przygotowanym trunkiem.

31.03.2020
Potwierdzenie - GMP - Good Manufacturing Practice

Katowice, TÜV NORD Polska

Organ Certyfikujący TÜV NOR Polska zaświadcza, że przedsiębiorstwo stosuje system GMP zgodnie z Regulation (EC) No. 852/2004 on the hygiene of foodstuffs. Norma jest stosowana w zakresie: produkcji i sprzedaży napojów spirytusowych, importu, pakowania i dystrybucji napojów spirytusowych, win i syropów bezalkoholowych.

DzKultury2019

24.02.2020
Dźwigacz kultury 2019

Kraków, dziedziniec Muzeum Książąt Czartoryskich

Podczas ósmego rozdania Dźwigaczy Kultury 2019 nasze przedsiębiorstwo znalazło się wśród organizaji wyróżnionych nagrodą Dźwigacz Kultury 2019. Wyróżnienie jest przyznawane instytucjom, które w swoich planach budżetowych i marketingowych znajdują miejsce na kulturę. Wspierają, pomagają oraz częściowo finansują spotkania, koncerty i inne wydarzenia organizowane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe podlegające bezpośrednio Urzędowi Miasta Kraków.

Mundivie2019

01.12.2019
Wprowadzenie do sprzedaży Likierów Mundivie Dream

Jasienica

W 2019 roku instytucja wprowadziła na rynek gamę likierów o różnych smakach pod patronatem firmy Mundivie, z którą współpracuje. Likiery są produkowane z najwyższej jakości składników, poddawane maceracji, tworzone tylko na bazie naturalnych składników.

Miodula2019

21.11.2019
XV. Mistrzostwa Polski Barmanów Miodula 2019

Kraków

XV Mistrzostw Polski Barmanów Miodula 2019 miały dwa etapy. Pierwszy etap miał charakter eliminacji i był przeprowadzony online za pośrednictwem portalu Facebook, gdzie uczestnicy dodawali zdjęcia z przygotowanym przez siebie cocktailem na bazie Oryginalnej Leżakowanej Mioduli Prezydenckiej. Do finału, który odbył się w Krakowie zostali zaproszeni barmani z największa ilością reakcji pod umieszczonym na Facobook’u postem.

TuvNord-BRC

31.10.2019
Certyfikat według standardu BRC Global for Food Safety

Katowice, TÜV NORD Polska

Instytucja certyfikująca TÜV NORD Polska przyznała organizacji certyfikat zaświadczający, że spełnia ona wymagania standardu BRC Global for Food Safety na poziomie A, w kategorii produktów - Napoje, Napoje alkoholowe i fermentowane produkty browarnicze, w zakresie produkcji napojów spirytusowych w procesie: mikrofiltracji, filtracji, zestawienia i rozlewu w jednostkowe opakowania szklane i z tworzyw sztucznych, towarów handlowych: napojów spirytusowych, napojów alkoholowych, wina i syropów bezalkoholowych.

TuvNord-ISO22000

25.10.2019
Certyfikat dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 22000:2006

Katowice, TÜV NORD Polska

Jednostka certygikująca TÜV NORD Polska nadała instytucji certyfikat dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 22000:2006, wymagany dla każdej organizaji należącej do łańcucha żywnościowego. Zgodnie z nim nasza jednostka stosuje system zarządzania zgodny z powyższą normą w zakresie: produkcji i sprzedaży napojów spirytusowych, importowania, konfekcjonowania i dystrybucji napojów spirytusowych, win i syropów bezalkoholowych.

TuvNord-ISO9001

25.10.2019
Certyfikat dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 9001:2015

Katowice, TÜV NORD Polska

Instytucja certyfikująca TÜV NORD Polska przyznała przedsiębiorstwu certyfikat dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 9001:2015 zaświadczający, że firma stosuje system zarządzania zgodny z powyższą normą w zakresie: projektowania, produkcji i sprzedaży napojów spirytusowych, importu, konfekcjonowania i dystrybucji napojów spirytusowych, win i syropów bezalkoholowych.

Goldwasser2019

24.10.2019
IX. Konkurs Barmański Original Danziger Goldwasser - Goldwasser Day 2019

Gdańsk

Goldwasser Day 2019 odbył się 24 października w Gdańsku. W trakcie wydarzenia został tradycyjnie przeprowadzony konkurs na przygotowanie najlepszego drinka, tym razem na bazie Goldwasser’a Cognac XO Infusion.

Dozynki-Prezyd2019

14-15.09.2019
Dożynki Prezydenckie

Spała

Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy o nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej rozpoczął tegoroczną edycję Dożynek Prezydenckich. W tym roku główna nagroda trafiła do przedstawicieli Województwa Kieleckiego. Na uczestników czekało Miasteczko Regionów, w którym można było dobrze zjeść, próbując różnych regionalnych pyszności oraz skosztować szlachetnych alkoholi m.in. Mioduli Prezydenckiej, rozchwytywanej na imprezie.

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12